Welcome to www.miteam.com by adidas

mi Team enables you to create your own team wear by choosing from numerous product types, hundreds of color combinations, materials, and personalizing them by applying names and numbers to the kit.

Please note, that you have been re-directed to mi Team from our partner retailer's site. Any personal data such as name, email, gender, and delivery information might be collected by adidas for shipping purposes and marketing campaigns.

The mi Team website enables you to design your team kit, customize it, and add names and number to your kit, but must ultimately be ordered and purchased by the retailer to which you have been re-directed by. This is done by assigning your order within the 'My Account' section of our site. Our site contains recommended retail price set by adidas, but the final cost, transaction and contract will be determined and agreed with the mi Team Retail Partner. For more information on customizing your kit, and placing an order, please visit our Help section.

We hope you enjoy creating your own mi Team products.

Proceed to mi Team

Ready To Go

Hrajte jako jeden tým. Souprava mi Condivo 22 udrží celý tým v suchu a pohodlí. Obsahuje dres s výstřihem do V a sladěné šortky. Celá souprava je vyrobená z lehkého savého materiálu AEROREADY. Vytvoř pro svůj tým soupravu s vlastním designem.

11 hráčů = 1 tým

11 hráčů = 1 tým

Vytvoř jednotnou soupravu pro celý tým.

  • Vyber týmové barvy.
  • Přidej tradiční 3 proužky, nebo je můžeš vynechat.
  • Vyber grafiku na přední a zadní díl, nebo zvol jednodušší vzhled.

Sestavte si svůj styl

Níže můžete vidět několik z mnoha možností, díky kterým si můžete svůj mi adidas produkt přizpůsobit přesně podle sebe.

Velikosti
jersey Ženy 2XS-2XL
shorts Ženy 2XS-2XL
Detaily objednávky
Minimální objednávací množství
5
Dodací lhůta
45 dnů

ERROR : The miTeam custom configurator is currently unavailable.