Welcome to www.miteam.com by adidas

mi Team enables you to create your own team wear by choosing from numerous product types, hundreds of color combinations, materials, and personalizing them by applying names and numbers to the kit.

Please note, that you have been re-directed to mi Team from our partner retailer's site. Any personal data such as name, email, gender, and delivery information might be collected by adidas for shipping purposes and marketing campaigns.

The mi Team website enables you to design your team kit, customize it, and add names and number to your kit, but must ultimately be ordered and purchased by the retailer to which you have been re-directed by. This is done by assigning your order within the 'My Account' section of our site. Our site contains recommended retail price set by adidas, but the final cost, transaction and contract will be determined and agreed with the mi Team Retail Partner. For more information on customizing your kit, and placing an order, please visit our Help section.

We hope you enjoy creating your own mi Team products.

Proceed to mi Team

Ready To Go

Z každých ponožek můžeš udělat zápasové štulpny. Stačí, když přes ně natáhneš návleky mi Team 22, a můžeš vtrhnout do hry. Návleky jsou vyrobené z měkkého přiléhavého materiálu, takže spolehlivě drží na svém místě. Další výhodou je, že udrží na místě i chrániče holení, takže je budeš muset fixovat páskou.

Připrav se na zápas

Připrav se na zápas

Vytvoř jednotné štulpny pro celý tým.

  • Vyber základní barvu.
  • Zvol další barvu pro znak adidas Badge of Sport.
  • Vyber barvu pro 3 proužky.
  • Zvol barvu pro manžety.

Sestavte si svůj styl

Níže můžete vidět několik z mnoha možností, díky kterým si můžete svůj mi adidas produkt přizpůsobit přesně podle sebe.

Velikosti
Detaily objednávky
Minimální objednávací množství
5
Dodací lhůta
45 dnů

ERROR : The miTeam custom configurator is currently unavailable.